دستبندهای هوشمند تناسب

دستبندهای هوشمند تناسب اندام، دستبندهایی هستند که گزارش هایی در مورد فعالیت های جسمانی شما مانندضربان قلب در اختیارتان قرار می دهد. در این راستا در این مقاله، به معرفی چند مدل از این دست بند های هوشمند می پردازیم.

دستبند تناسب اندام سامسونگ

GearFit2 که تولید شرکت سامسونگ است، ضمن داشتن پردازنده بیولوژیکی، مجهز به جی پی اس، شتاب سنج و ژیروسکوپ شده است. تا ضمن مانیتورینگ ضربان قلب، میزان چاقی و چربی بدن را اندازه گیری کرده و اندازه ماهیچه های بدن را نشان داده و بدن کاربر را ازلحاظ سلامتی و تندرستی تجزیه وتحلیل آنلاین کند. فرایند فنی این تجزیه وتحلیل هنوز مشخص نیست اما داشتن جی پی اس به دوندگان و دوچرخه سواران کمک زیادی می کند. همچنین این GPS هنگام ورزش مسیر ورزشکار را روی نقشه ترسیم می کند و او می توان در فیس بوک با دیگران به اشترک گذاشت.

این مدل نسبت به مدل قبلی دارای صفحه نمایش منحنی بزرگ ۵/۱ اینچی، پردازشگر دو هسته ای، ۵۱۲ مگابایت حافظه و ۴ گیگابایت حافظه جانبی است و با یکبار شارژ ۴ روز کار می کند.

 

از ویژگی دیگر این دستبند اسپرت این است که حتی ورزشکار می تواند در وسط تمرین آمار فعالیت تمرینات خود را ببیند و از شدت کارش کاسته یا آن را افزایش دهد. Gear Fit2 قابلیت کار با اپ Health S را دارد و می تواند رژیم غذایی، استرس و وزن ورزشکار را نیز اندازه گیری کند. این دستبند تناسب اندام نیازی به اعلام اینکه ورزشکار چه ورزشی را می خواهد انجام دهد ندارد و بعد از ۱۰ دقیقه شروع به ورزش، به طور خودکار شروع به ثبت فعالیت همان ورزش می کند.

دستبند تناسب اندام سونی

سونی، اولین دستبند تناسب اندام را با نام SmartBand به بازار فرستاد و کمی بعد با توسعه ی امکانات آن موفق به تولید SmartBand Talk شد و این دقیقا همان چیزی بود که دنیای سلامت و تناسب اندام برای مدرن شدن به آن نیاز داشت. نسل دوم مچ بندهای هوشمند این شرکت، مجهز به امکان گفت وگو شد تا بتوانید مثل یک دفترچه ی سلامتی و تناسب اندام از آن استفاده کنید!

ارسال دیدگاه